Už více než dvacet let se zajímám o reklamu a její zacílení. Přední média mi přisuzují, že jsem rozjel konopný business v České republice a nastolil na něm pravidla i cenovou politiku a vlastně s nimi i sympatizuji.

Jsem brand manažer a reklamní textař, kterého baví práce ve světě reklamy a designu.

Starám se o sympatické značky, které mají chuť být moderní a jít s trendem. Před léty jsme s přítelkyní vytvořili kosmetickou značku, která se během krátké doby dostala do celosvětového povědomí. Pokud vám něco říkají Konopné lékárny nebo Konopné lázně, tak to jsou projekty, které jsem rozjel, abych vzbudil mediální zájem o rostlinu konopí, a to se mi myslím povedlo na jedničku. Nakonec se z toho nápadu a cílené reklamy stal business s více než sedmi nulami a lidé i média začali mé příběhy sdílet. Naučil jsem se během těch let mnoho zajímavých metod a našel nástroje, o kterých dnes neurovědy říkají, že budou v budoucnu dominovat marketingu.

  

Rád se o své zkušenosti podělím i s vámi. Nejdůležitější je najít příběh, který okouzlí publikum. S tím vám pomohu. I když si třeba myslíte, že žádný příběh nemáte, opak je pravdou. Díky úspěšným kampaním jsme s kreativními lidmi vytvořili tým, který od A do Z zvládne všechna odvětví v reklamě (televize, internet, tisk, outdoor) nebo v procesu budování korporátní identity. Vytvářím s mým týmem obsah pro přední světové značky a učíme se stále novým věcem ve světě reklamy a prodeje.

Vítejte na mých stránkách.

Ještě bych rád prozradil, že jsem už přes dvacet let dj, který většinu roku žije na Ibize. I díky této aktivitě mám mnoho fanoušků, kterým na těchto stránkách věnuji blog z mého osobního života, zajímavé postřehy z bádání, filozofování a cest.

Každá značka má duši a tvář! Pojďme pečovat synergicky o obě podstaty!

Jiří Stabla

 

 

„Pouze ti, kteří byli natolik naivní, že si mysleli, že dokážou změnit svět, ho dokázali opravdu změnit.” Steve Jobs